Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

1007192

Honeywell

Zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L

Zapytaj o dostępność

Wkładki do uszu z serii Bilsom 300 są idealne dla pracowników, którzy potrzebują tłumienia głośnych hałasów i wymagają najlepszej dostępnej ochrony i komfortu. Jednorazowe wkładki z serii 300 – najczęściej stosowane w Europie wkładki poliuretanowe zapewniają doskonałe tłumienie hałasu.

Dane dotyczące przechowywania: Przed użyciem i pomiędzy kolejnymi zastosowaniami wszystkie wkładki do uszu należy przechowywać w sposób zapewniający ochronę przed brudem, tłuszczem i innymi zanieczyszczeniami.

Instrukcja obchodzenia się z produktem: Jednorazowe wkładki do uszu są wykonane z TPE (elastomerów termoplastycznych) albo z pianki poliuretanowej. Nie zaleca się mycia i czyszczenia wkładek jednorazowych. Po każdym użyciu wkładki do uszu należy wyrzucić i wymienić na nowe. Nadmiar wilgoci zmniejsza tłumienie i spowalnia regenerację pianki, co może prowadzić do niewłaściwego dopasowania.

Tłumienie hałasu (dB): 33, H (dB): 32, M (dB): 29, L(dB): 29

Dostępność Zadzwoń i zapytaj!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L

Zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L

EN 352-2:2002, ISO 9001 / 2000

Zatyczki

Informacja

Artykuły

Tagi