Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Szelki bezpieczeństwa

Praca na wysokościach wymaga stosowania indywidualnych środków ochrony przed upadkiem. Szelki bezpieczeństwa do takich się zaliczają. Przeznaczone do pracy na dachach, słupach i drzewach. Wykonane z bardzo wytrzymałych taśmy nylonowych, wzmocnione dodatkowymi szwami, mogą również posiadać elementy odblaskowe, zwiększające widoczność w ciemności....

Praca na wysokościach wymaga stosowania indywidualnych środków ochrony przed upadkiem. Szelki bezpieczeństwa do takich się zaliczają. Przeznaczone do pracy na dachach, słupach i drzewach. Wykonane z bardzo wytrzymałych taśmy nylonowych, wzmocnione dodatkowymi szwami, mogą również posiadać elementy odblaskowe, zwiększające widoczność w ciemności. Szelki bezpieczeństwa oferujemy Państwu w różnych konfiguracjach i wytrzymałościach, przeznaczonych do użytkowania przez osoby o różnej wadze i wzroście.

Więcej

Szelki bezpieczeństwa  Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 54 elementów

Szelki bezpieczeństwa

Informacja

Artykuły

Tagi