Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Pasty do rąk

Pasty przeznaczone do mycia rąk, szczególnie z trudno usuwalnych substancji, takich jak sadza, smary czy oleje. Pasty do rąk oferujemy w szerokim wyborze modeli, zapachów i pojemności. Zawartość dodatków pielęgnacyjnych, takich jak witaminy, olejki i substancje nawilżające, pozwalają przywrócić mocno wysuszonym dłoniom wilgotność, a także przysp...

Pasty przeznaczone do mycia rąk, szczególnie z trudno usuwalnych substancji, takich jak sadza, smary czy oleje. Pasty do rąk oferujemy w szerokim wyborze modeli, zapachów i pojemności. Zawartość dodatków pielęgnacyjnych, takich jak witaminy, olejki i substancje nawilżające, pozwalają przywrócić mocno wysuszonym dłoniom wilgotność, a także przyspieszają ewentualne gojenie się naskórka. Pasty do rąk oferujemy jako produkty z dodatkiem trocin, bardzo drobno ziarnistego piasku oraz innymi substancjami, ułatwiającymi dokładne umycie rąk.

Więcej

Pasty do rąk  Jest 15 produktów.

Pasty do rąk

Informacja

Artykuły

Tagi