Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Fartuchy foliowe / laboratoryjne

Fartuchy foliowe przeznaczone są do pracy w miejscach, w których może dojść do uszkodzenia odzieży barwiącymi cieczami. Fartuchy występują w różnych długościach, ale najczęściej wybieranymi są te, które chronią ciało na maksymalnej wysokości, od klatki piersiowej aż po kolana lub niżej. Posiadamy również w sprzedaży fartuchy laboratoryjne, równi...

Fartuchy foliowe przeznaczone są do pracy w miejscach, w których może dojść do uszkodzenia odzieży barwiącymi cieczami. Fartuchy występują w różnych długościach, ale najczęściej wybieranymi są te, które chronią ciało na maksymalnej wysokości, od klatki piersiowej aż po kolana lub niżej. Posiadamy również w sprzedaży fartuchy laboratoryjne, również wykonane z bezpiecznych materiałów, gwarantujących wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo podczas pracy. Fartuchy są wiązane z tyłu, zakładane na głowę i wyposażone w długie rękawy.

Więcej

Fartuchy foliowe / laboratoryjne  Jest 9 produktów.

Fartuchy foliowe / laboratoryjne

Informacja

Artykuły

Tagi