Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Zatyczki

Zatyczki douszne chronią przed hałasem. Wykonane z elastycznych pianek lub silikonu, są łatwe i bezpieczne w stosowaniu, oferują jednocześnie bardzo niską cenę i dużą trwałość. Zatyczki dostępne są w jaskrawych kolorach, a także różnych pojemnościach opakowań. Powinny być udostępniane pracownikom, wykonującym pracę na halach produkcyjnych, na kt...

Zatyczki douszne chronią przed hałasem. Wykonane z elastycznych pianek lub silikonu, są łatwe i bezpieczne w stosowaniu, oferują jednocześnie bardzo niską cenę i dużą trwałość. Zatyczki dostępne są w jaskrawych kolorach, a także różnych pojemnościach opakowań. Powinny być udostępniane pracownikom, wykonującym pracę na halach produkcyjnych, na których może występować większy hałas – na przykład w bezpośrednim sąsiedztwie obsługiwanych maszyn i urządzeń. Zatyczki są lekkie, sprężyste i przystosowane do automatów dozujących.

Więcej

Zatyczki  Jest 6 produktów.

Zatyczki

Informacja

Artykuły

Tagi