Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Swetry / koszule

Ciepła odzież BHP, zapewniająca komfort pracy, nie krępująca ruchów, a jednocześnie trwała i odpowiednia dla większości zastosowań to swetry i koszule. Proponujemy Państwu szeroki wybór swetrów i koszul, dostępnych w pełnej gamie rozmiarów oraz wielu modnych kolorach. Wykonane z oddychających i zapewniających komfort termiczny materiałów, będą s...

Ciepła odzież BHP, zapewniająca komfort pracy, nie krępująca ruchów, a jednocześnie trwała i odpowiednia dla większości zastosowań to swetry i koszule. Proponujemy Państwu szeroki wybór swetrów i koszul, dostępnych w pełnej gamie rozmiarów oraz wielu modnych kolorach. Wykonane z oddychających i zapewniających komfort termiczny materiałów, będą skutecznie sprawdzać się w codziennym zastosowaniu. Posiadając praktyczne kieszenie, zapięcia na zamek lub guziki, pozwolą równocześnie podnieść poziom bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Więcej

Swetry / koszule  Jest 14 produktów.

Swetry / koszule

Informacja

Artykuły

Tagi