Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Aplikatory do farb

Aplikatory do farb to specjalistyczne urządzenia, przeznaczone do równomiernego aplikowania farb do oznaczeń na powierzchniach poziomych i pionowych. Aplikatory są bardzo poręczne w użyciu, zapewniają dużą precyzję ruchów, a jednocześnie są wielokrotnego użytku. W ofercie posiadamy aplikatory do farb z wieloma różnymi końcówkami, różniącymi się ...

Aplikatory do farb to specjalistyczne urządzenia, przeznaczone do równomiernego aplikowania farb do oznaczeń na powierzchniach poziomych i pionowych. Aplikatory są bardzo poręczne w użyciu, zapewniają dużą precyzję ruchów, a jednocześnie są wielokrotnego użytku. W ofercie posiadamy aplikatory do farb z wieloma różnymi końcówkami, różniącymi się szerokością, grubością oraz rodzajem krawędzi. Niezbędne podczas wykonywania oznakowań ostrzegawczych na ścianach, podłogach oraz sufitach, pozwalają uzyskać idealnie równe linie z gładkimi krawędziami.

Więcej

Aplikatory do farb  Jest 3 produktów.

Aplikatory do farb

Informacja

Artykuły

Tagi