Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Ręczniki frotte

Bardzo chłonne i dostępne w wielu rozmiarach ręczniki frotte to niezbędne wyposażenie łazienek w małych firmach. Każdy pracownik powinien mieć indywidualny ręcznik, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie najwyższego stopnia higieny i czystości w miejscu pracy. Ręczniki frotte oferujemy Państwu w szerokim wyborze wielkości, kolorów i wzorów. Ręczni...

Bardzo chłonne i dostępne w wielu rozmiarach ręczniki frotte to niezbędne wyposażenie łazienek w małych firmach. Każdy pracownik powinien mieć indywidualny ręcznik, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie najwyższego stopnia higieny i czystości w miejscu pracy. Ręczniki frotte oferujemy Państwu w szerokim wyborze wielkości, kolorów i wzorów. Ręczniki są bardzo trwałe, dzięki czemu można je prać chemicznie oraz w tradycyjnych pralkach w temperaturze 90 stopni, bez obaw o pogorszenie się ich jakości i chłonności. 

Więcej

Ręczniki frotte  Jest 7 produktów.

Ręczniki frotte

Informacja

Artykuły

Tagi