Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wodery

Wodery to jedna z odmian gumowców. Wysokie buty, wykonane z nieprzemakalnego materiału, sięgające aż do uda. Wygodne w użytkowaniu, zapewniające bardzo dobrą ochronę przed wodą i wilgocią. Są znakomitym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo pracy, kiedy musimy wykonywać ją w wodzie – rzekach, jeziorach, stawach i kanałach. Wodery w naszej of...

Wodery to jedna z odmian gumowców. Wysokie buty, wykonane z nieprzemakalnego materiału, sięgające aż do uda. Wygodne w użytkowaniu, zapewniające bardzo dobrą ochronę przed wodą i wilgocią. Są znakomitym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo pracy, kiedy musimy wykonywać ją w wodzie – rzekach, jeziorach, stawach i kanałach. Wodery w naszej ofercie są dostępne w dużym wyborze modeli. Trwałe, elastyczne i dopasowujące się do kształtu nogi, sprawią że praca w wodzie będzie jeszcze bezpieczniejsza, niż do tej pory.

Więcej

Wodery  Jest 8 produktów.

Wodery

Informacja

Artykuły

Tagi