Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Urządzenia samozaciskowe

Urządzenia samozaciskowe mają zabezpieczyć spadającą osobę przed dalszym upadkiem, unieruchamiając ją na bezpiecznej wysokości. Bezpiecznie wisząc na linie, przymocowanej z jednej strony do szelek bezpieczeństwa, a z drugiej do kotwicy, będzie oczekiwać na przybycie pomocy. Urządzenia samozaciskowe dodatkowo chronią przed opadaniem takiej osoby ...

Urządzenia samozaciskowe mają zabezpieczyć spadającą osobę przed dalszym upadkiem, unieruchamiając ją na bezpiecznej wysokości. Bezpiecznie wisząc na linie, przymocowanej z jednej strony do szelek bezpieczeństwa, a z drugiej do kotwicy, będzie oczekiwać na przybycie pomocy. Urządzenia samozaciskowe dodatkowo chronią przed opadaniem takiej osoby pod wpływem ciężaru ciała. Urządzenia takie działają w sposób automatyczny i pełnią bardzo ważną funkcję w asekuracji podczas prac na wysokości, dlatego powinny być kupowane tylko w dobrym sklepie. 

Więcej

Urządzenia samozaciskowe  Jest 9 produktów.

Urządzenia samozaciskowe

Informacja

Artykuły

Tagi