Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Worki transportowe

Worki transportowe dostępne w różnych pojemnościach, przeznaczone do transportowania różnego typu przedmiotów, narzędzi i akcesoriów oraz odzieży. Bardzo wytrzymałe, proste w wiązaniu i mające wszechstronne zastosowanie. Na workach istnieje możliwość wykonania nadruków sitodrukiem, np. z oznaczeniem zawartości lub logo firmy. Worki transportowe ...

Worki transportowe dostępne w różnych pojemnościach, przeznaczone do transportowania różnego typu przedmiotów, narzędzi i akcesoriów oraz odzieży. Bardzo wytrzymałe, proste w wiązaniu i mające wszechstronne zastosowanie. Na workach istnieje możliwość wykonania nadruków sitodrukiem, np. z oznaczeniem zawartości lub logo firmy. Worki transportowe można wykorzystywać do przewozu rzeczy na krótkich i długich dystansach, a ich przenoszenie ułatwiają specjalne paski z regulacją długości.

Więcej

Worki transportowe  Brak produktów w tej kategorii

Worki transportowe

Informacja

Artykuły

Tagi