Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice monterskie / mechanics

Rękawice monterskie wykorzystywane są podczas większości prac montażowych, związanych z budową konstrukcji metalowych, drewnianych, a także podczas prac motoryzacyjnych. Czynności te wymagają dużej precyzji ruchów, na którą rękawice monterskie pozwalają. Wykonane z bardzo wytrzymałych, ale niezbyt grubych materiałów doskonale leżą na dłoni, idea...

Rękawice monterskie wykorzystywane są podczas większości prac montażowych, związanych z budową konstrukcji metalowych, drewnianych, a także podczas prac motoryzacyjnych. Czynności te wymagają dużej precyzji ruchów, na którą rękawice monterskie pozwalają. Wykonane z bardzo wytrzymałych, ale niezbyt grubych materiałów doskonale leżą na dłoni, idealnie się dopasowując do kształtu i wielkości. Wzmocnienia umieszczone w newralgicznych miejscach, dodatkowo zwiększają trwałość i chronią przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie pracy.

Więcej

Rękawice monterskie / mechanics  Jest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 70 elementów

Rękawice monterskie / mechanics

Informacja

Artykuły

Tagi