Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Żele do rąk

Żele pozwalają na szybkie i dokładne umycie rąk, zapewniając bardzo ekonomiczne zużycie środków czystości. Duże stężenie i gęstość żeli sprawia, że wystarczy niewielka ilość środka, aby umożliwić staranne mycie dłoni. Żele do rąk oferujemy w praktycznych opakowaniach o różnych pojemnościach, wyposażonych w otwory wylewowe, ułatwiające uzupełnian...

Żele pozwalają na szybkie i dokładne umycie rąk, zapewniając bardzo ekonomiczne zużycie środków czystości. Duże stężenie i gęstość żeli sprawia, że wystarczy niewielka ilość środka, aby umożliwić staranne mycie dłoni. Żele do rąk oferujemy w praktycznych opakowaniach o różnych pojemnościach, wyposażonych w otwory wylewowe, ułatwiające uzupełnianie dozowników. Duża gama ładnych zapachów, bezpieczny skład oraz bardzo dobra wydajność naszych żeli, to jednej z najczęściej wymienianych zalet oferowanych przez nas produktów.

Więcej

Żele do rąk  Jest 13 produktów.

Żele do rąk

Informacja

Artykuły

Tagi