Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

O firmie


Robutex to firma z siedzibą w Bielsku-Białej, specjalizująca się w sprzedaży artykułów BHP. Początek działalności datowany jest na 1991 rok – oznacza to że firma istnieje już 27 lat! To jeden z rekordzistów na Podbeskidziu, jeśli chodzi o branże BHP. Specjalnością firmy od samego początku są artykuły BHP – odzież ochronna i robocza, a także pozostałe środki ochrony indywidualnej. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, Robutex nieustannie dąży do podnoszenia jakości świadczonych usług, a także oferowania wyłącznie sprawdzonych produktów o najwyższej jakości.

 

Krótki rys historyczny

Robutex jest firmą rodzinną, założoną w 1991 roku przez rodzinę Ponikiewskich z Bielska-Białej. Początki działalności nie były łatwe, z uwagi na początek przemian gospodarczych i konieczność odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Pomimo tego, firmie udało się wypracować stabilną pozycję na rynku i nawiązać trwałe relacje handlowe z lokalnymi firmami. Fachowość obsługi, a także dobrej jakości artykuły i ich duży wybór, szybko stały się reklamą sklepu i rozniosły wieść o nim na sąsiednie miasta. W ciągu kolejnych lat działalności, dało się obserwować rosnące zainteresowanie sklepem ze strony firm produkcyjnych, transportowych, a także branży budowlano-remontowej i automotive. Rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne środki BHP sprawiło, że asortyment produktów uległ znacznemu powiększeniu. Jednocześnie konieczne stało się znalezienie nowej i większej siedziby sklepu, umożliwiającej sprawne obsługiwanie nowych klientów. Firma przeniosła się wówczas na ulicę Karpacką 13a, w miejscu którym działa do dzisiaj. Zapewniając klientom dogodny dojazd i wygodny, bezpłatny parking, po raz kolejny została doceniona przez klientów.

 

Dlaczego warto wybrać sklep BHP Robutex?

Konkurencja w branży produktów BHP jest bardzo duża. W trosce o zdrowie i życie pracowników, warto korzystać wyłącznie ze sprawdzonych i atestowanych wyrobów, sprzedawanych przez uznane i cieszące się zaufaniem klientów sklepy. Robutex do takich się zalicza, co zdążył udowodnić blisko 30 letnią obecnością na rynku. Marka jest dobrze rozpoznawalna na rynku lokalnym, a za sprawą nowej strony internetowej, pozyskuje kolejnych klientów na terenie całego kraju. Na tle konkurencji, sklep i jego obsługa wyróżnia się fachowością, życzliwością i zrozumieniem potrzeb swoich klientów. Pracownicy sklepu zawsze są chętnie do pomocy w wyborze najlepszych produktów, służą również swoją wiedzą i doświadczeniem w pozostałych tematach BHP.

Warto również zwrócić uwagę na konkurencyjne ceny, których próżno szukać w innych sklepach. Są one wynikiem wieloletniej współpracy z krajowymi producentami i dostawcami, a także długoterminowym kontraktowaniem dużych dostaw towaru. To wszystko pozwala firmie cieszyć się znacznymi rabatami, które mają odzwierciedlenie w końcowej cenie artykułów BHP.

  • Zaufaj naszemu doświadczeniu – w swojej pracy opieramy się na blisko 30 letniej obecności na rynku. W tym czasie branża produktów BHP mocno się zmieniła. Opracowano nowe technologie, materiały i standardy produkcji. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej i skuteczniej chronić zdrowie i życie ludzi. Mając na uwadze również komfort użytkowania i trwałość sprzedawanych produktów, w ofercie sklepu Robutex znajdują się artykuły najwyższej klasy.
  • Chętnie pomożemy w razie wątpliwości – wybór odpowiednich środków ochrony indywidualnej może być trudny, jeśli dokonuje się go za pierwszym razem. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, dotyczące wybranych produktów, zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi sprzedawcami. Poznając warunki pracy w Państwa firmie, pomożemy w precyzyjnym doborze najlepszych produktów. Pomocy udzielamy na miejscu, w sklepie stacjonarnym, jak również przy sprzedaży zdalnej mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do zadawania pytań drogą elektroniczną.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy, a także instytucje z całego kraju. Artykuły BHP sprzedajemy w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej, na ulicy Karpackiej 13a oraz drogą elektroniczną. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość usług połączoną z atrakcyjnymi cenami, a dla stałych klientów przygotowaliśmy ciekawe warunki handlowe.


Kategorie

Informacja

Artykuły

Tagi