Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Półmaski ochronne

Półmaski ochronne zakładane na twarz, służą do ochrony dróg oddechowych przed kurzem i pyłem. Tego rodzaju półmaski ochronne należy stosować podczas prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie gładzi gipsowych, cyklinowanie parkietów, zamiatanie mocno zakurzonych powierzchni i pozostałych prac, w czasie których dochodzi do mocnego zapylenia. Pó...

Półmaski ochronne zakładane na twarz, służą do ochrony dróg oddechowych przed kurzem i pyłem. Tego rodzaju półmaski ochronne należy stosować podczas prac wykończeniowych, takich jak szlifowanie gładzi gipsowych, cyklinowanie parkietów, zamiatanie mocno zakurzonych powierzchni i pozostałych prac, w czasie których dochodzi do mocnego zapylenia. Półmaski ochronne wyposażone są w wymienne filtry, a także praktyczną gumową tasiemkę, pewnie trzymającą maskę założoną na twarz.

Więcej

Półmaski ochronne  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Półmaski ochronne

Informacja

Artykuły

Tagi