Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Odzież chemoochronna

Odzież chemoochronna została wykonana ze specjalnych materiałów, odpornych na działanie substancji toksycznych i żrących, takich jak kwasy. Z uwagi na możliwość pracy z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi, posiadamy bardzo duży wybór odzieży chemoodpornej, dedykowanej dla pracowników różnych branż. Staranne wykonanie, solidne materiały ...

Odzież chemoochronna została wykonana ze specjalnych materiałów, odpornych na działanie substancji toksycznych i żrących, takich jak kwasy. Z uwagi na możliwość pracy z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi, posiadamy bardzo duży wybór odzieży chemoodpornej, dedykowanej dla pracowników różnych branż. Staranne wykonanie, solidne materiały i łatwość użytkowania to cechy, którymi nasze produkty się wyróżniają od konkurencji. Odzież chemoodporna powinna być stosowana w laboratoriach oraz podczas akcji ratunkowych.

Więcej

Odzież chemoochronna  Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Odzież chemoochronna

Informacja

Artykuły

Tagi