Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice gumowe / nitrylowe

Rękawice gumowe i nitrylowe przeznaczone są do pracy z substancjami oleistymi i mogącymi powodować podrażnienia. Wysoka szczelność takich rękawic sprawia że praca w nich jest bardzo bezpieczna, a użycie do produkcji odpowiednich materiałów, gwarantuje uzyskanie wysokiego stopnia przyczepności, nawet kiedy powierzchnia jest pokryta olejami i smar...

Rękawice gumowe i nitrylowe przeznaczone są do pracy z substancjami oleistymi i mogącymi powodować podrażnienia. Wysoka szczelność takich rękawic sprawia że praca w nich jest bardzo bezpieczna, a użycie do produkcji odpowiednich materiałów, gwarantuje uzyskanie wysokiego stopnia przyczepności, nawet kiedy powierzchnia jest pokryta olejami i smarami. Tak samo jak w przypadku innych modeli rękawic, tak samo i w tym produkcie oferujemy duży wybór modeli, rozmiarów i wielkości opakowań, w których rękawice nitrylowe występują.

Więcej

Rękawice gumowe / nitrylowe  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Rękawice gumowe / nitrylowe

Informacja

Artykuły

Tagi