Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice wzmacniane

Rękawice wzmacniane przeznaczone są do wykonywania różnego rodzaju prac, podczas których może dojść do urazów dłoni i palców. Rękawice takie wyposażone są w dodatkowe wkładki usztywniające i chroniące dłonie przed zmiażdżeniem. Rękawice wzmacniane oferujemy w dużym wyborze modeli oraz rozmiarów, dostosowanych do potrzeb każdego pracownika. Rękaw...

Rękawice wzmacniane przeznaczone są do wykonywania różnego rodzaju prac, podczas których może dojść do urazów dłoni i palców. Rękawice takie wyposażone są w dodatkowe wkładki usztywniające i chroniące dłonie przed zmiażdżeniem. Rękawice wzmacniane oferujemy w dużym wyborze modeli oraz rozmiarów, dostosowanych do potrzeb każdego pracownika. Rękawice tego typu warto stosować podczas prac związanych z przenoszeniem ciężkich materiałów budowlanych, elementów stalowych lub drewnianych.

Więcej

Rękawice wzmacniane  Jest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 60 elementów

Rękawice wzmacniane

Informacja

Artykuły

Tagi