Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Linki bezpieczeństwa

Linki bezpieczeństwa wykorzystywane są przy pracach na wysokości. Ich zadaniem jest asekuracja przed upadkiem. Aby właściwie wypełniały swoją rolę, muszą być regularnie wymieniane na nowe. Linki bezpieczeństwa oferujemy w różnych grubościach, przystosowanych do pracy z pozostałymi urządzeniami asekurującymi. Sprzedajemy linki bezpieczeństwa na m...

Linki bezpieczeństwa wykorzystywane są przy pracach na wysokości. Ich zadaniem jest asekuracja przed upadkiem. Aby właściwie wypełniały swoją rolę, muszą być regularnie wymieniane na nowe. Linki bezpieczeństwa oferujemy w różnych grubościach, przystosowanych do pracy z pozostałymi urządzeniami asekurującymi. Sprzedajemy linki bezpieczeństwa na metry, jak i w pełnych zwojach. Wytrzymałe, produkowane przez najlepszych producentów, nadające się do prac alpinistycznych i wysokościowych w bardzo trudnych warunkach terenowych i pogodowych.

Więcej

Linki bezpieczeństwa  Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 48 elementów

Linki bezpieczeństwa

Informacja

Artykuły

Tagi