Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Apteczki przemysłowe / zakładowe

Oferujemy Państwu kompletnie wyposażone apteczki przemysłowe, przeznaczone do użytku w zakładach pracy. Duży wybór, pozwala znaleźć apteczkę zakładową dostosowaną do wielkości Państwa firmy. Apteczki mogą występować jako szafki przystosowane do montażu na ścianach, jak również w postaci apteczek przenośnych / kuferków. W środku znajdują się wszy...

Oferujemy Państwu kompletnie wyposażone apteczki przemysłowe, przeznaczone do użytku w zakładach pracy. Duży wybór, pozwala znaleźć apteczkę zakładową dostosowaną do wielkości Państwa firmy. Apteczki mogą występować jako szafki przystosowane do montażu na ścianach, jak również w postaci apteczek przenośnych / kuferków. W środku znajdują się wszystkie opatrunki, bandaże, gazy i plastry, potrzebne do zahamowania krwawienia. Nasze apteczki zakładowe posiadają stosowane oznakowanie, mogą również być wyposażone w instrukcję pierwszej pomocy.

Więcej

Apteczki przemysłowe / zakładowe  Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Apteczki przemysłowe / zakładowe

Informacja

Artykuły

Tagi