Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Zarękawki

Zarękawki stanowią element odzieży BHP, wykorzystywany do ochrony przedramienia przed zabrudzeniem. Można je ubierać zarówno na odzież, jak i bezpośrednio na odsłoniętą rękę. Wykonane z wytrzymałej folii, zapewniają doskonałą ochronę przed przemoknięciem lub zabrudzeniem olejami czy innymi płynami. Bardzo często wykorzystywane w kuchniach, a tak...

Zarękawki stanowią element odzieży BHP, wykorzystywany do ochrony przedramienia przed zabrudzeniem. Można je ubierać zarówno na odzież, jak i bezpośrednio na odsłoniętą rękę. Wykonane z wytrzymałej folii, zapewniają doskonałą ochronę przed przemoknięciem lub zabrudzeniem olejami czy innymi płynami. Bardzo często wykorzystywane w kuchniach, a także stosowane przy rozbiorze mięsa. Zarękawki oferujemy w dużym wyborze wielkości, pozwalających dopasować produkt do potrzeb każdego użytkownika.

Więcej

Zarękawki  Jest 14 produktów.

Zarękawki

Informacja

Artykuły

Tagi