Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Fartuchy robocze

Fartuchy robocze stanowią elementy zewnętrznej odzieży BHP, zapewniającej doskonałą ochronę przed kurzem, opiłkami oraz zachlapaniem. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, dostępne w różnych rozmiarach i krojach, dają bardzo szerokie spektrum zastosowania. Niezbędne podczas wykonywania większości prac rzemieślniczych, a także w zawodach, w których i...

Fartuchy robocze stanowią elementy zewnętrznej odzieży BHP, zapewniającej doskonałą ochronę przed kurzem, opiłkami oraz zachlapaniem. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, dostępne w różnych rozmiarach i krojach, dają bardzo szerokie spektrum zastosowania. Niezbędne podczas wykonywania większości prac rzemieślniczych, a także w zawodach, w których istnieje kontakt z rozcieńczalnikami, kwasami i zasadami. Fartuchy robocze wykonane są z trwałych materiałów, łatwych w czyszczeniu oraz zapewniających odpowiedni komfort ruchów.

Więcej

Fartuchy robocze  Jest 19 produktów.

Fartuchy robocze

Informacja

Artykuły

Tagi