Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Farby do oznakowania tymczasowego

Tymczasowe oznakowanie stosuje się w trakcie wykonywania prac remontowych i najczęściej związane ono jest ze zmianą organizacji ruchu lub tymczasowym zmianie układu hal produkcyjnych i magazynowych. Farby do oznakowania tymczasowego są łatwe w usuwaniu, kiedy przestaną być potrzebne. Do tego celu stosuje się specjalne rozpuszczalniki lub wykorzy...

Tymczasowe oznakowanie stosuje się w trakcie wykonywania prac remontowych i najczęściej związane ono jest ze zmianą organizacji ruchu lub tymczasowym zmianie układu hal produkcyjnych i magazynowych. Farby do oznakowania tymczasowego są łatwe w usuwaniu, kiedy przestaną być potrzebne. Do tego celu stosuje się specjalne rozpuszczalniki lub wykorzystuje mechaniczne metody usuwania. Farby takie są dostępne w kilku podstawowych kolorach, z których ten najczęściej wybierany to żółty.

Więcej

Farby do oznakowania tymczasowego  Jest 7 produktów.

Farby do oznakowania tymczasowego

Informacja

Artykuły

Tagi