Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Czepki ochronne, czepki tiulowe

Praca w kuchni, szpitalu czy laboratorium wymaga stosowania czepków ochronnych. Pozwalają one uniknąć uszkodzenia włosów, a także zabezpieczają produkty spożywcze przed przypadkowym dostaniem się włosów do nich. W ofercie posiadamy dwa rodzaje czepków, które mogą być przydatne w prowadzonej przez Państwo działalności. Pierwsze z nich to standard...

Praca w kuchni, szpitalu czy laboratorium wymaga stosowania czepków ochronnych. Pozwalają one uniknąć uszkodzenia włosów, a także zabezpieczają produkty spożywcze przed przypadkowym dostaniem się włosów do nich. W ofercie posiadamy dwa rodzaje czepków, które mogą być przydatne w prowadzonej przez Państwo działalności. Pierwsze z nich to standardowe czepki ochronne, a drugie to czepki tiulowe, doskonałe do większości zastosowań w branży spożywczej – sklepach, zakładach mięsnych, piekarniach, cukierniach i innych.

Więcej

Czepki ochronne, czepki tiulowe  Jest 4 produktów.

Czepki ochronne, czepki tiulowe

Informacja

Artykuły

Tagi