Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Gogle spawalnicze

Gogle spawalnicze są niezbędnymi środkami ochrony indywidualnej, używanymi podczas spawania. Gogle zapewniają bardzo dobrą ochronę oczu, a jednocześnie są wygodnym rozwiązaniem, które nie wymaga używania jednej ręki, do przytrzymywania maski. Gogle spawalnicze są wyposażone w praktyczną taśmę elastyczną z regulacją długości. Pozwala ona na optym...

Gogle spawalnicze są niezbędnymi środkami ochrony indywidualnej, używanymi podczas spawania. Gogle zapewniają bardzo dobrą ochronę oczu, a jednocześnie są wygodnym rozwiązaniem, które nie wymaga używania jednej ręki, do przytrzymywania maski. Gogle spawalnicze są wyposażone w praktyczną taśmę elastyczną z regulacją długości. Pozwala ona na optymalne dopasowanie długości do średnicy głowy, a także zawieszenie gogli na szyi, kiedy nie są używane – tak aby zawsze były pod ręką.

Więcej

Gogle spawalnicze  Brak produktów w tej kategorii

Gogle spawalnicze

Informacja

Artykuły

Tagi