Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Apteczki samochodowe / motoryzacyjne

Apteczki samochodowe i motoryzacyjne, zgodne z normami EN. Niezbędne wyposażenie samochodów służbowych, prywatnych i o przeznaczeniu specjalistycznym. Wszystkie oferowane przez nas apteczki wyposażone są w zalecane zestawy ratunkowe. Znaleźć w nich można bardzo duży wybór bandaży, gaz, plastrów, a także środki ochronne, takie jak rękawiczki, mas...

Apteczki samochodowe i motoryzacyjne, zgodne z normami EN. Niezbędne wyposażenie samochodów służbowych, prywatnych i o przeznaczeniu specjalistycznym. Wszystkie oferowane przez nas apteczki wyposażone są w zalecane zestawy ratunkowe. Znaleźć w nich można bardzo duży wybór bandaży, gaz, plastrów, a także środki ochronne, takie jak rękawiczki, maseczki do sztucznego oddychania, koce ratunkowe i wiele innych przydatnych podczas akcji ratunkowej akcesoriów. Apteczki zamknięte zostały w bezpieczne opakowania o intensywnych kolorach.

Więcej

Apteczki samochodowe / motoryzacyjne  Jest 15 produktów.

Apteczki samochodowe / motoryzacyjne

Informacja

Artykuły

Tagi