Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

1005073

Honeywell

Wkład do dozownika, zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L karton 200 par

Zapytaj o dostępność

Wkładki do uszu z serii Bilsom 300 są idealne dla pracowników, którzy potrzebują tłumienia głośnych hałasów i wymagają najlepszej dostępnej ochrony i komfortu. Jednorazowe wkładki z serii 300 – najczęściej stosowane w Europie wkładki poliuretanowe zapewniają doskonałe tłumienie hałasu.

Dane dotyczące przechowywania: Przed użyciem i pomiędzy kolejnymi zastosowaniami wszystkie wkładki do uszu należy przechowywać w sposób zapewniający ochronę przed brudem, tłuszczem i innymi zanieczyszczeniami.

Instrukcja obchodzenia się z produktem: Jednorazowe wkładki do uszu są wykonane z TPE (elastomerów termoplastycznych) albo z pianki poliuretanowej. Nie zaleca się mycia i czyszczenia wkładek jednorazowych. Po każdym użyciu wkładki do uszu należy wyrzucić i wymienić na nowe. Nadmiar wilgoci zmniejsza tłumienie i spowalnia regenerację pianki, co może prowadzić do niewłaściwego dopasowania.

Tłumienie hałasu (dB): 33, H (dB): 32, M (dB): 29, L(dB): 29

Dostępność Zadzwoń i zapytaj!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wkład do dozownika, zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L karton 200 par

Wkład do dozownika, zatyczki jednorazowe Honeywell BILSOM 303L karton 200 par

EN 352-2:2002, ISO 9001 / 2000

Zatyczki

Informacja

Artykuły

Tagi