Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Dozowniki mydła

Dozowniki mydła to urządzenia służące do wygodnego aplikowania mydła w płynie bezpośrednio na dłoń. Ich główną zaletą jest to, że pozwalają na wymierzanie jednakowych porcji mydła, dzięki czemu jest ono efektywnie zużywane bez zbędnych strat. Dozowniki mydła oferujemy w bardzo dużym wyborze modeli, które różnią się konstrukcją, wyglądem i pojemn...

Dozowniki mydła to urządzenia służące do wygodnego aplikowania mydła w płynie bezpośrednio na dłoń. Ich główną zaletą jest to, że pozwalają na wymierzanie jednakowych porcji mydła, dzięki czemu jest ono efektywnie zużywane bez zbędnych strat. Dozowniki mydła oferujemy w bardzo dużym wyborze modeli, które różnią się konstrukcją, wyglądem i pojemnością. Przystosowane są do wieszania na ścianie i obsługiwane są w sposób ręczny, poprzez naciśnięcie przycisku spustowego, umieszczonego na przednim panelu obudowy.

Więcej

Dozowniki mydła  Jest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 39 elementów

Dozowniki mydła

Informacja

Artykuły

Tagi