Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Apteczki domowe / szkolne

W szerokim wyborze posiadamy apteczki domowe i szkolne. Ich zawartość jest zgodna z europejskimi normami, pozwalając skutecznie i szybko reagować w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia ciała. Apteczki domowe i szkolne oferujemy w praktycznych i bezpiecznych opakowaniach, ułatwiających ich przechowywanie w szafkach lub wyznaczonych miejscach. Każ...

W szerokim wyborze posiadamy apteczki domowe i szkolne. Ich zawartość jest zgodna z europejskimi normami, pozwalając skutecznie i szybko reagować w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia ciała. Apteczki domowe i szkolne oferujemy w praktycznych i bezpiecznych opakowaniach, ułatwiających ich przechowywanie w szafkach lub wyznaczonych miejscach. Każdy element zawartości apteczki został zapakowany jednostkowe w antyseptyczne opakowanie, zapewniające sterylność i wygodę użytkowania. 

Więcej

Apteczki domowe / szkolne  Jest 14 produktów.

Apteczki domowe / szkolne

Informacja

Artykuły

Tagi