Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice dziane / tkaninowe

Rękawice tkaninowe dziane, charakteryzują się stosunkowo małą grubością, która korzystnie przekłada się na komfort pracy i precyzję ruchów. Rękawice takie najczęściej są stosowane podczas prac z elementami metalowymi, dla których należy wykonywać proste prace montażowe. Zaletą rękawic dzianych jest możliwość ich łatwego czyszczenia w pralkach au...

Rękawice tkaninowe dziane, charakteryzują się stosunkowo małą grubością, która korzystnie przekłada się na komfort pracy i precyzję ruchów. Rękawice takie najczęściej są stosowane podczas prac z elementami metalowymi, dla których należy wykonywać proste prace montażowe. Zaletą rękawic dzianych jest możliwość ich łatwego czyszczenia w pralkach automatycznych, a także wysoki stopień dopasowania do dłoni, który przekłada się na poprawę komfortu użytkowania. Rękawice są oferowane w atrakcyjnych cenach oraz dużym wyborze modeli.

Więcej

Rękawice dziane / tkaninowe  Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 47 elementów

Rękawice dziane / tkaninowe

Informacja

Artykuły

Tagi