Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Amortyzatory bezpieczeństwa

Amortyzatory bezpieczeństwa to systemy asekuracyjne wykorzystywane podczas prac na wysokości. Do wykonania amortyzatorów bezpieczeństwa wykorzystuje się bardzo wytrzymałe, elastyczne taśmy i liny, które chronią spadającego pracownika przed nagłym szarpnięciem. Amortyzatory gwarantują płynne wyhamowanie upadku, bez ryzyka uszkodzenia stawów lub n...

Amortyzatory bezpieczeństwa to systemy asekuracyjne wykorzystywane podczas prac na wysokości. Do wykonania amortyzatorów bezpieczeństwa wykorzystuje się bardzo wytrzymałe, elastyczne taśmy i liny, które chronią spadającego pracownika przed nagłym szarpnięciem. Amortyzatory gwarantują płynne wyhamowanie upadku, bez ryzyka uszkodzenia stawów lub narządów wewnętrznych. Dostępne są w naszym sklepie w różnych konfiguracjach, przystosowanych do zabezpieczenia pracy na różnych wysokościach i osób o różnej wadze.

Więcej

Amortyzatory bezpieczeństwa  Brak produktów w tej kategorii

Amortyzatory bezpieczeństwa

Informacja

Artykuły

Tagi