Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Sprzęt do pracy na wysokości
Sprzęt do pracy na wysokości

Sprzęt do prac na wysokości gwarantuje pracownikom właściwe zabezpieczenie przed upadkiem z dużej wysokości. Właściwą ochronę i minimalizowanie ryzyka zapewniają głównie szelki bezpieczeńtwa, linki bezpieczeństwa, amortyzatory i pozostały sprzęt asekuracyjny - jak zatrzaśniki, liny kotwiczące czy urządzenia samohamowne. Naszą ofertę uzupełnia sp...

Sprzęt do prac na wysokości gwarantuje pracownikom właściwe zabezpieczenie przed upadkiem z dużej wysokości. Właściwą ochronę i minimalizowanie ryzyka zapewniają głównie szelki bezpieczeńtwa, linki bezpieczeństwa, amortyzatory i pozostały sprzęt asekuracyjny - jak zatrzaśniki, liny kotwiczące czy urządzenia samohamowne. Naszą ofertę uzupełnia sprzęt do prac na słupach i drzewach, czyli drzewołazy i słupołazy - dopasowane do różnego rodzaju słupów drewnianych, jak i betonowych. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę spełniają europejskie normy, poświadoczne odpowiednimi certyfikatami.

Więcej

Sprzęt do pracy na wysokości  Brak produktów w tej kategorii

Sprzęt do pracy na wysokości

Informacja

Artykuły

Tagi