Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Tarcze spawalnicze

Tarcze spawalnicze to środek ochrony indywidualnej, stosowany podczas spawania. Osłony wykonane są ze specjalnego tworzywa, odpornego na działanie wysokich temperatur. W środkowej części umieszczony jest otwór, zabezpieczony szybką z filtrem chroniącym wzrok. Budowa tarcz spawalniczych pozwala na ochronę całej twarzy, wraz z szyją i czołem. Jest...

Tarcze spawalnicze to środek ochrony indywidualnej, stosowany podczas spawania. Osłony wykonane są ze specjalnego tworzywa, odpornego na działanie wysokich temperatur. W środkowej części umieszczony jest otwór, zabezpieczony szybką z filtrem chroniącym wzrok. Budowa tarcz spawalniczych pozwala na ochronę całej twarzy, wraz z szyją i czołem. Jest to ważne, kiedy podczas spawania mamy do czynienia z bardzo wysokimi temperaturami oraz iskrami, mogącymi powodować bolesne poparzenia na skórze spawacza.

Więcej

Tarcze spawalnicze  Brak produktów w tej kategorii

Tarcze spawalnicze

Informacja

Artykuły

Tagi