Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Ochrona dróg oddechowych
Ochrona dróg oddechowych

Ochrona dróg oddechowych to bardzo ważna część środków ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo od najprostszych jednorazowych półmasek, przez wielorazowe, poprzez półmaski silikonowe, kończąc na maskach pełnotwarzowych, które zapewniają najlepszą ochronę w najtrudniejszych warunkach. Do każdych masek i półmasek oferujemy filt...

Ochrona dróg oddechowych to bardzo ważna część środków ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo od najprostszych jednorazowych półmasek, przez wielorazowe, poprzez półmaski silikonowe, kończąc na maskach pełnotwarzowych, które zapewniają najlepszą ochronę w najtrudniejszych warunkach. Do każdych masek i półmasek oferujemy filtry i pochłaniacze, które neutralizują wiele rodzajów zagrożeń chemicznych (opary, kwasy) oraz fizycznych (opiłki, pył azbestowy i inne cząsteczki stałe). W sprzedaży posiadamy produkty firm taki jak Filter Service, Maskpol czy 3M. Wysoka jakość, w połączeniu z atrakcyjną ceną zapewnią Państwa pracownikom doskonałą ochronę.

Więcej

Ochrona dróg oddechowych  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 elementu

Ochrona dróg oddechowych

Informacja

Artykuły

Tagi