Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Buty gumowe / całotworzywowe

Nieprzemakalne buty gumowe, nazywane również całotworzywowymi doskonale nadają się do pracy w warunkach mokrych. Zapewniają stopom bardzo dobrą ochronę przed wilgocią, utrzymując wysoki komfort użytkowania. Możliwość zakupu obuwia całotworzywowego wraz z dodatkowymi ocieplaczami, zwiększa możliwość ich użytkowania również w okresie zimowym. Buty...

Nieprzemakalne buty gumowe, nazywane również całotworzywowymi doskonale nadają się do pracy w warunkach mokrych. Zapewniają stopom bardzo dobrą ochronę przed wilgocią, utrzymując wysoki komfort użytkowania. Możliwość zakupu obuwia całotworzywowego wraz z dodatkowymi ocieplaczami, zwiększa możliwość ich użytkowania również w okresie zimowym. Buty gumowe posiadamy w ofercie w wielu modelach, różniących się wysokością, rodzajem tworzywa, a także przeznaczeniem z uwagi na zastosowaną konstrukcję oraz profil podeszwy.

Więcej

Buty gumowe / całotworzywowe  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Buty gumowe / całotworzywowe

Informacja

Artykuły

Tagi