Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Urządzenia samohamowne

Zadaniem urządzeń samohamownych jest samoczynne wyhamowanie spadającego pracownika, zabezpieczonego linami. To bardzo ważne urządzenie, które działa jak hamulec awaryjny, nie dopuszczając do rozwinięcia się całej liny bezpieczeństwa. Urządzenia samohamowne dodatkowo ograniczają ryzyko szarpnięcia, które bardzo często jest powodem licznych urazów...

Zadaniem urządzeń samohamownych jest samoczynne wyhamowanie spadającego pracownika, zabezpieczonego linami. To bardzo ważne urządzenie, które działa jak hamulec awaryjny, nie dopuszczając do rozwinięcia się całej liny bezpieczeństwa. Urządzenia samohamowne dodatkowo ograniczają ryzyko szarpnięcia, które bardzo często jest powodem licznych urazów, a przy cięższych osobach, może doprowadzić od zerwania liny z kotwicy. Urządzenia samohamowne powinny być stosowane podczas pracy na dachach, konstrukcjach mostów i wieżowców.

Więcej

Urządzenia samohamowne  Jest 16 produktów.

Urządzenia samohamowne

Informacja

Artykuły

Tagi