Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice antywibracyjne

Rękawice antywibracyjne zostały stworzone do prac, w trakcie których na ręce przenoszone są wibracje od elektronarzędzi. Wielogodzinna praca z wiertarką, młotem udarowym lub pneumatycznym może być bardzo groźna dla organizmu. Po jej skończeniu da się zauważyć drganie rąk. Aby uniknąć tego efektu, należy stosować specjalne rękawice antywibracyjne...

Rękawice antywibracyjne zostały stworzone do prac, w trakcie których na ręce przenoszone są wibracje od elektronarzędzi. Wielogodzinna praca z wiertarką, młotem udarowym lub pneumatycznym może być bardzo groźna dla organizmu. Po jej skończeniu da się zauważyć drganie rąk. Aby uniknąć tego efektu, należy stosować specjalne rękawice antywibracyjne, wyposażone w specjalne wkładki, pochłaniające wibracje i amortyzujące ewentualne wstrząsy. Rękawice można stosować podczas wielogodzinnej pracy, znacząco podnosząc jej komfort.

Więcej

Rękawice antywibracyjne  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 elementu

Rękawice antywibracyjne

Informacja

Artykuły

Tagi