Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Słupołazy, drzewołazy

Słupołazy i drzewołazy to urządzenia przeznaczone do wspinania się po słupach energetycznych, telefonicznych oraz drzewach. Wykorzystywane podczas prac konserwacyjnych, instalatorskich oraz związanych z przycinaniem gałęzi i konarów. Urządzenia zapewniają bezpieczne wspinanie się, przy jednoczesnym zmniejszeniu wysiłku i ograniczeniu zmęczenia. ...

Słupołazy i drzewołazy to urządzenia przeznaczone do wspinania się po słupach energetycznych, telefonicznych oraz drzewach. Wykorzystywane podczas prac konserwacyjnych, instalatorskich oraz związanych z przycinaniem gałęzi i konarów. Urządzenia zapewniają bezpieczne wspinanie się, przy jednoczesnym zmniejszeniu wysiłku i ograniczeniu zmęczenia. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego montera, elektryka lub drwala zajmującego się wycinką drzew. Łatwe w użytkowaniu i dostępne w sprzedaży w atrakcyjnej cenie, znajdują się w naszym sklepie.

Więcej

Słupołazy, drzewołazy  Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 33 elementów

Słupołazy, drzewołazy

Informacja

Artykuły

Tagi