Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Sandały zawodowe

Skórzane lub tekstylne sandały zawodowe, to połączenie komfortu i bezpieczeństwa dla stopy. Sandały takie zdają egzamin latem, podczas pracy na otwartej przestrzeni. Zostały wyposażone w specjalnie wyprofilowaną podeszwę o bieżniku, zapewniającym doskonałą przyczepność do podłoża. Idealne dopasowanie do kształtu i wielkości stopy, pozwala na wie...

Skórzane lub tekstylne sandały zawodowe, to połączenie komfortu i bezpieczeństwa dla stopy. Sandały takie zdają egzamin latem, podczas pracy na otwartej przestrzeni. Zostały wyposażone w specjalnie wyprofilowaną podeszwę o bieżniku, zapewniającym doskonałą przyczepność do podłoża. Idealne dopasowanie do kształtu i wielkości stopy, pozwala na wielogodzinną pracę w sandałach bez uczucia zmęczenia stóp. Sandały zawodowe są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, zachowując swoje oryginalne parametry przez długi czas od zakupu.

Więcej

Sandały zawodowe  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Sandały zawodowe

Informacja

Artykuły

Tagi