Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Wkłady do apteczek i plastry

Zawartość apteczek samochodowych i zakładowych ma określoną datę przydatności. Po tym czasie zawartość powinna być wymieniona na nową. To ważne, ponieważ przeterminowane bandaże i opatrunki mogą tracić swoją elastyczność, wytrzymałość i siłę klejenia. Wymiana zawartości nie musi na szczęście wiązać się z zakupem nowej apteczki. Z pomocą przychod...

Zawartość apteczek samochodowych i zakładowych ma określoną datę przydatności. Po tym czasie zawartość powinna być wymieniona na nową. To ważne, ponieważ przeterminowane bandaże i opatrunki mogą tracić swoją elastyczność, wytrzymałość i siłę klejenia. Wymiana zawartości nie musi na szczęście wiązać się z zakupem nowej apteczki. Z pomocą przychodzą gotowe wkłady do apteczki i plastry, które można zakupić w naszym sklepie. Dostępne w wielu wariantach, będą pasować do wszystkich popularnych modeli apteczek samochodowych  i przemysłowych.

Więcej

Wkłady do apteczek i plastry  Jest 7 produktów.

Wkłady do apteczek i plastry

Informacja

Artykuły

Tagi