Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice powlekane

Trwałe i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu rękawice powlekane. Pięcio palczaste rękawice są jednym z najważniejszych elementów środków ochrony indywidualnej, które powinny być wykorzystywane przy wszystkich pracach z użyciem narzędzie ręczny lub przenoszeniem materiałów. Zapewniają precyzję ruchów, dobrze dopasowują się do rozmiary dłoni, ...

Trwałe i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu rękawice powlekane. Pięcio palczaste rękawice są jednym z najważniejszych elementów środków ochrony indywidualnej, które powinny być wykorzystywane przy wszystkich pracach z użyciem narzędzie ręczny lub przenoszeniem materiałów. Zapewniają precyzję ruchów, dobrze dopasowują się do rozmiary dłoni, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, poprawiają siłę uchwytu i zwiększając bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Rękawice powlekane oferujemy Państwu w niskich cenach i dużym wyborze.

Więcej

Rękawice powlekane  Jest 137 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 137 elementów

Rękawice powlekane

Informacja

Artykuły

Tagi