Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Bluzy robocze

Ciepłe bluzy robocze zapewniają wysoki komfort termiczny, a jednocześnie chronią przed chłodnym wiatrem. Przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń – w magazynach i chłodniach, jak również przystosowane do pracy na zewnątrz. Bluzy BHP mogą posiadać dodatkowe wzmocnienia w zgięciach łokci i po bokach, dzięki czemu zużywają się znacznie wolni...

Ciepłe bluzy robocze zapewniają wysoki komfort termiczny, a jednocześnie chronią przed chłodnym wiatrem. Przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń – w magazynach i chłodniach, jak również przystosowane do pracy na zewnątrz. Bluzy BHP mogą posiadać dodatkowe wzmocnienia w zgięciach łokci i po bokach, dzięki czemu zużywają się znacznie wolniej niż tradycyjnie szyte bluzy. W ofercie naszego sklepu, bluzy robocze dostępne są w różnych modelach, kolorach i wykonane z materiałów o różnym składzie i gramaturze.

Więcej

Bluzy robocze  Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 48 elementów

Bluzy robocze

Informacja

Artykuły

Tagi