Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Rękawice diagnostyczne / lateksowe

Rękawice diagnostyczne, nazywane również lateksowymi, zostały wykonane z myślą o pracy w warunkach laboratoryjnych i medycznych. Badanie pacjentów, udzielanie pierwszej pomocy, czynności związane z pielęgnacją osób chorych i pacjentów, a także prace wykonywane w laboratorium przy poborze i analizie próbek. Rękawice lateksowe bardzo dokładnie prz...

Rękawice diagnostyczne, nazywane również lateksowymi, zostały wykonane z myślą o pracy w warunkach laboratoryjnych i medycznych. Badanie pacjentów, udzielanie pierwszej pomocy, czynności związane z pielęgnacją osób chorych i pacjentów, a także prace wykonywane w laboratorium przy poborze i analizie próbek. Rękawice lateksowe bardzo dokładnie przylegają do dłoni, niczym druga skóra. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wysokiej precyzji ruchów, korzystnie odbijającej się na dokładności i szybkości wykonywanej pracy.

Więcej

Rękawice diagnostyczne / lateksowe  Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Rękawice diagnostyczne / lateksowe

Informacja

Artykuły

Tagi