Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Czapki ochronne, lekkie hełmy

Wykorzystywane w halach produkcyjnych lekkie hełmy i czapki ochronne, stanową skuteczną ochronę przed małymi zagrożeniami. Lekkie, idealnie przylegające do głowy, praktyczne i zapewniające wysoki komfort pracy. Czapki ochronne zostały wyposażone w praktyczny daszek, który poprawia widoczność podczas pracy w pełnym słońcu, może również chronić oc...

Wykorzystywane w halach produkcyjnych lekkie hełmy i czapki ochronne, stanową skuteczną ochronę przed małymi zagrożeniami. Lekkie, idealnie przylegające do głowy, praktyczne i zapewniające wysoki komfort pracy. Czapki ochronne zostały wyposażone w praktyczny daszek, który poprawia widoczność podczas pracy w pełnym słońcu, może również chronić oczy przed lekkim deszczem. Atrakcyjne ceny lekkich hełmów i czapek ochronnych, a także wybór wielu modeli sprawia, że są to jedne z częściej kupowanych artykułów BHP.

Więcej

Czapki ochronne, lekkie hełmy  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Czapki ochronne, lekkie hełmy

Informacja

Artykuły

Tagi