Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Maty antyzmęczeniowe

Maty antyzmęczeniowe to rodzaj sprężystych wykładzin, układanych na podłogach w halach, przy liniach produkcyjnych i na pojedynczych stanowiskach pracy. Maty antyzmęczeniowe skutecznie zwalczają zmęczenie pracownika, wynikające z wielogodzinnego stania na twardym podłożu. Maty antyzmęczeniowe mogą dodatkowo pełnić wiele innych funkcji – chronią ...

Maty antyzmęczeniowe to rodzaj sprężystych wykładzin, układanych na podłogach w halach, przy liniach produkcyjnych i na pojedynczych stanowiskach pracy. Maty antyzmęczeniowe skutecznie zwalczają zmęczenie pracownika, wynikające z wielogodzinnego stania na twardym podłożu. Maty antyzmęczeniowe mogą dodatkowo pełnić wiele innych funkcji – chronią przed urazem na skutek upadku, ułatwiają poruszanie się wózkom, a także mogą posiadać specjalne korytka, ułatwiające odprowadzanie rozlanych na podłodze substancji, np. olejów.

Więcej

Maty antyzmęczeniowe  Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Maty antyzmęczeniowe

Informacja

Artykuły

Tagi