Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Liny kotwiczące

Liny kotwiczące to podstawowy rodzaj lin, stosowanych podczas prac na wysokości. Liny kotwiczące mają utrzymać ciężar przymocowanej do niej osoby, wraz z posiadanym przez nią wyposażeniem. Mocowanie lin kotwiczących powinno być stabilne i wytrzymałe – z jednej strony do kotwicy, zaś z drugiej do pracownika, z wykorzystaniem szelek bezpieczeństwa...

Liny kotwiczące to podstawowy rodzaj lin, stosowanych podczas prac na wysokości. Liny kotwiczące mają utrzymać ciężar przymocowanej do niej osoby, wraz z posiadanym przez nią wyposażeniem. Mocowanie lin kotwiczących powinno być stabilne i wytrzymałe – z jednej strony do kotwicy, zaś z drugiej do pracownika, z wykorzystaniem szelek bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu liny kotwiczące o różnych grubościach i wytrzymałości, przeznaczone do pracy w najrozmaitszych warunkach terenowych oraz przystosowane do obsługi różnych urządzeń.

Więcej

Liny kotwiczące  Brak produktów w tej kategorii

Liny kotwiczące

Informacja

Artykuły

Tagi