Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Kamizelki robocze

Kamizelki robocze wykorzystywane są podczas prac na otwartych przestrzeniach, jak również w obiektach zamkniętych. Dostępne w barwach ostrzegawczych, z umieszczonymi paskami odblaskowymi, korzystnie wpływają na poprawę bezpieczeństwa pracownika. Kamizelki robocze oferujemy również w opcji z wieloma praktycznymi kieszeniami i przegródkami na narz...

Kamizelki robocze wykorzystywane są podczas prac na otwartych przestrzeniach, jak również w obiektach zamkniętych. Dostępne w barwach ostrzegawczych, z umieszczonymi paskami odblaskowymi, korzystnie wpływają na poprawę bezpieczeństwa pracownika. Kamizelki robocze oferujemy również w opcji z wieloma praktycznymi kieszeniami i przegródkami na narzędzia. Taka kamizelka okazuje się bardzo pomocna podczas prac instalatorskich i monterskich, umożliwiając trzymanie wszystkich potrzebnych narzędzi pod ręką.

Więcej

Kamizelki robocze  Jest 14 produktów.

Kamizelki robocze

Informacja

Artykuły

Tagi