Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

1005952

Honeywell

Zatyczki Percap na pałąku

Zapytaj o dostępność

Wkładki na pałąku, składane. Ochrona do połowy ucha, bardzo miękkie końcówki spoczywają na zewnątrz wejścia do kanału słuchowego. Elastyczność dzięki możliwości noszenia w wielu pozycjach:nad głową, pod brodą lub na karku.Kompaktowy, składany model, łatwy do przechowywania w kieszeni. Idealny dla pracowników okresowo narażonych na działanie hałasu.

Wkładki na pałąku PerCap Howard Leight dla pracowników narażonych na okresowe lub niskie zagrożenie hałasem stanowią alternatywę dla wkładek i zatyczek do uszu. Kompaktowy model i zabezpieczenie do połowy ucha wkładek PerCap gwarantuje niezawodną ochronę przed hałasem, przy umieszczeniu końcówek dousznych na zewnątrz wejścia do kanału słuchowego.Wkładki PerCap można nosić w trzech pozycjach i składać do rozmiaru kieszeni, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla kontrolerów i innych pracowników wchodzących i wychodzących z zagrożonych hałasem obszarów i potrzebujących łatwego dostępu do środków ochrony słuchu.

Dostępność Zadzwoń i zapytaj!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zatyczki Percap na pałąku

Zatyczki Percap na pałąku

Zatyczki

Informacja

Artykuły

Tagi