Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Hełmy, kaski

Środki ochrony indywidualnej w postaci kasków i hełmów, powinny być stosowane we wszystkich miejscach, w których istnieje ryzyko urazu głowy – np. spadającym z wysokości przedmiotem. Oferujemy Państwu najwyższej jakości, atestowane hełmy i kaski, wyprodukowane z trwałych tworzyw, wyposażone w regulowane zapięcia, a także spełniające rygorystyczn...

Środki ochrony indywidualnej w postaci kasków i hełmów, powinny być stosowane we wszystkich miejscach, w których istnieje ryzyko urazu głowy – np. spadającym z wysokości przedmiotem. Oferujemy Państwu najwyższej jakości, atestowane hełmy i kaski, wyprodukowane z trwałych tworzyw, wyposażone w regulowane zapięcia, a także spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Kaski dostępne są w podstawowych kolorach, a na ich powierzchni istnieje możliwość wykonania nadruku o dowolnej treści.

Więcej

Hełmy, kaski  Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Hełmy, kaski

Informacja

Artykuły

Tagi