Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

AS_RCW01

Chlorek wapnia 25 kg

Zapytaj o dostępność

Chlorek wapnia 25 kg - środek do chemicznego odśnieżania, odladzania dróg, chodników i schodów w okresie zimowym. Potocznie nazywany ekologiczną solą drogową ze względu na niską presję ekologiczną w stosunku do soli kuchennej używanej w roli soli drogowej. Zapobiega gromadzeniu się kurzu na nieutwardzonych drogach, boiskach sportowych, kortach tenisowych i torach żużlowych. Ponadto stosowany jako środek do osuszania gazów i cieczy w syntezach chemicznych.

Najskuteczniejszy środek do roztapiania lodu, który wysypany na śnieg i lód chłonie wilgoć. Podczas tej reakcji wydziela się duża ilość ciepła, które roztapia śnieg i lód dzięki czemu można go sypać na już zamarznięte powierzchnie.

Zastosowanie:

  • środek do odladzania, który świetnie się sprawdza przy bardzo niskich temperaturach poniżej -10 stopni C gdzie zwykła sól drogowa już przestaje tracić swoje właściwości
  • przeznaczona do posypywania nawierzchni drogowych do poprawy bezpieczeństwa w czasie zimy na chodnikach, podjazdach, placach i parkingach

Typ opakowania: Worek
Zawartość: 25 kg
pH: 7
Odczyn: Obojętny
Wersja - Kolor: Biały

Dostępność Zadzwoń i zapytaj!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chlorek wapnia 25 kg

Chlorek wapnia 25 kg

Sól drogowa / Chlorek wapnia

Informacja

Artykuły

Tagi